Welkom op de Trans Pennine Trail

Een nationale kust tot kust route voor recreatie en vervoer - voor wandelaars, fietsers en (in delen) ruiters

Trans Pennine Trail logo
Trans Pennine Trail logo

Welkom op de Trans Pennine Trail

Een nationale kust tot kust route voor recreatie en vervoer - voor wandelaars, fietsers en (in delen) ruiters

Local Authorities lijst met contactpersonen

Als u problemen op de Trans Pennine Trail tegenkomen, neem dan contact op met de Trans Pennine Trail Office. Echter, onderhoud en de ontwikkeling op de meeste van de Trail is de verantwoordelijkheid van de betreffende gemeente, en je kan ook wensen om rechtstreeks contact met hen. Als je dat doet, stuur dan een kopie van alle correspondentie met de Trail Bureau voor bewakingsdoeleinden.

Barnsley MBC
Officier: Sarah FordBMBC Logo - Website

E-mail: sarahford@barnsley.gov.uk
Website: www.barnsley.gov.uk


Chesterfield Borough Council
Officier: Alan Morey

E-mail: alan.morey@chesterfield.gov.uk
Website: www.chesterfield.gov.uk


Derbyshire County CouncilDerbyshire County Council
Officier: Jon Tilley

E-mail: jonathan.tilley@derbyshire.gov.uk
Website: www.derbyshire.gov.uk


Doncaster Metropolitan Borough CouncilDoncaster MBC
Officier: Andy Carnall

E-mail: andy.carnall@doncaster.gov.uk
Website: www.doncaster.gov.uk


East Riding of YorkshireEast Riding of Yorkshire Raad
Officier: Helen Firth (Snelwegen)
E-mail: helen.firth@eastriding.gov.uk

Officier: Patrick Wharam Email: patrick.wharam@eastriding.gov.uk

Barmby op de Marsh naar Howden
Officier: Lesley Whitehead
E-mail: lesley.whitehead@eastriding.gov.uk

Howden naar Hessle
Officier: Simon Parker
E-mail: Simon.parker@eastriding.gov.uk

Hull naar Hornsea
Officier: Andrew Chudley
E-mail: andrew.chudley@eastriding.gov.uk

Website: www.eastriding.gov.uk


Halton Borough CouncilHalton Borough Council
Officier: Issy Silo

E-mail: isabella.silo@halton.gov.uk
Website: www.halton.gov.uk


High Peak Borough CouncilHigh Peak Borough Council
Officier: Mark James

E-mail: publicrightsofway@highpeak.gov.uk
Website: www.highpeak.gov.uk


Hull City CouncilHull City Council
Officier: Allan Davidson

E-mail: allan.davidson@hullcc.gov.uk
Website: www.hullcc.gov.uk


Kirklees Raades
Officier: Peter Banks

E-mail: peterbanks@kirklees.gov.uk

Website: www.kirklees.gov.uk


Knowsley CouncilKnowsley MBC
Officier: Joanne Frear

E-mail: Joanne.frear@knowsley.gov.uk
Website: www.knowsley.gov.uk


Leeds City CouncilLeeds City Council
Officier: Charlotte Hamer

E-mail: Charlotte.hamer@leeds.gov.uk
Website: www.leeds.gov.uk


Liverpool City CouncilLiverbird Logo - Website
Officier: Stephen Rimmer

E-mail: Stephen.rimmer@liverpool.gov.uk
Website: www.liverpool.gov.uk


Manchester City CouncilManchester City Council
Officier: Oliver West

E-mail: o.west@manchester.gov.uk
Website: www.manchester.gov.uk


North East Derbyshire District Council
Officier: Lucinda Chapman

E-mail: lucinda.chapman@ne-derbyshire.gov.uk
Website: www.ne-derbyshire.gov.uk


North Yorkshire County CouncilNorth Yorkshire County Council
Officier: Catherine Inman

E-mail: catherine.inman@northyorks.gov.uk
Website: www.northyorks.gov.uk


Peak District National Park AuthorityPeak District National Park Authority
Officier: Mike Rhodes

E-mail: mike.rhodes@peakdistrict.gov.uk

Officier: Ian Leach (United Utilities)
E-mail: ian.leech@uuplc.co.uk
Website: www.peakdistrict.gov.uk


Rotherham MBCRMBC Website
Officier: Richard Pett

E-mail: streetpride@rotherham.gov.uk
Website: www.rotherham.gov.uk


Sefton MBCSefton MBC
Officier: Peter Hillsdon

E-mail: peter.hillsdon@sefton.gov.uk
Website: www.sefton.gov.uk


Selby District CouncilSelby Raad
Officier: Suzanne Sweeting

E-mail: ssweeting@selby.gov.uk
Website: www.selby.gov.uk


Sheffield City CouncilSheffield City Council
Officier: Jayne Burbidge

E-mail: Jayne.Burbidge@sheffield.gov.uk

Website: www.sheffield.gov.uk


Stockport MBCStockport MBC
Officier: Nick Robinson

E-mail: nicholad.robinson@stockport.gov.uk
Website: www.stockport.gov.uk


Tameside MBCTameside MBC
Officier: Nicola Marshall

E-mail:Nicola.marshall@tameside.gov.uk
Website: www.tameside.gov.uk


Trafford CouncilTrafford Raad
Officier: Paul Farrand

E-mail: paul.farrand@trafford.gov.uk
Website: www.trafford.gov.uk


Wakefield CouncilWakefield MDC
Officier: Donna Hodgson

E-mail: Dhodgson@wakefield.gov.uk
Website: www.wakefield.gov.uk


Warrington Borough Council
Officier: Tim Baker

E-mail: tbaker@Warrington.gov.uk
Website: www.warrington.gov.uk


West Lancashire District CouncilWest Lancashire District Council
Officier: En Massey

E-mail: daniel.massey@westlancsdc.gov.uk
Website: www.westlancsdc.gov.uk


York City CouncilYork City Council
Officier: Greg Morgan

E-mail: greg.morgan@york.gov.uk
Website: www.york.gov.uk

Longdendale Access Project

Het verhaal van Pat en Bryan heeft onze partners over het Trans Pennine Trail-netwerk geholpen om te zien hoe veranderingen de route toegankelijker kunnen maken. Bekijk wat ze hebben helpen bereiken.

Interactieve kaarten

Samen met lokale overheden in de hele Trail hebben we gekeken naar secties over de Trail die toegankelijk is voor alle gebruikers, bekijk ze hier

Handige links voor informatie

Controleer nuttige links met betrekking tot toegankelijkheid

Deel dit