Welkom op de Trans Pennine Trail

Een nationale kust tot kust route voor recreatie en vervoer - voor wandelaars, fietsers en (in delen) ruiters

Trans Pennine Trail logo

Welkom

Een nationale kust tot kust route voor recreatie en vervoer - voor wandelaars, fietsers en (in delen) ruiters

Local Authorities contactenlijst

Als u problemen op de Trans Pennine Trail tegenkomen, neem dan contact op met de Trans Pennine Trail Office. Echter, onderhoud en de ontwikkeling op de meeste van de Trail is de verantwoordelijkheid van de betreffende gemeente, en je kan ook wensen om rechtstreeks contact met hen. Als je dat doet, stuur dan een kopie van alle correspondentie met de Trail Bureau voor bewakingsdoeleinden.

Barnsley MBC
Officier: Sarah FordBMBC Logo - Website

Dergelijke: 01226 772696
E-mail: sarahford@barnsley.gov.uk
Website: www.barnsley.gov.uk


Chesterfield Borough CouncilChesterfield Borough Council
Officier: Alan Morley

Dergelijke: (01246) 345792
E-mail: Alan.Morley@chesterfield.gov.uk
Website: www.chesterfield.gov.uk


Derbyshire County CouncilDerbyshire County Council
Officier: Jon Tilley

Dergelijke: 01629 533020
E-mail: Jonathan.Tilley@derbyshire.gov.uk
Website: www.derbyshire.gov.uk


Doncaster Metropolitan Borough CouncilDoncaster MBC
Officier: Andy Carnall

Dergelijke: 01302 734586
E-mail: andy.carnall@doncaster.gov.uk
Website: www.doncaster.gov.uk


East Riding of YorkshireEast Riding of Yorkshire Raad
Officier: Mark Jessop (Snelwegen)
Dergelijke: 01482 391756
E-mail: mark.jessop@eastriding.gov.uk

Officier: Patrick Wharam
Dergelijke:01482 395201 E-mail:patrick.wharam@eastriding.gov.uk

Barmby op de Marsh naar Howden
Officier: Lesley Whitehead
E-mail: lesley.whitehead@eastriding.gov.uk

Howden naar Hessle
Officier: Simon Parker
E-mail: Simon.parker@eastriding.gov.uk

Hull naar Hornsea
Officier: Andrew Chudley
E-mail: andrew.chudley@eastriding.gov.uk

Website: www.eastriding.gov.uk


Halton Borough CouncilHalton Borough Council
Officier: Nigel Hayes

Dergelijke: 0151 9064859
E-mail: nigel.hayes@halton.gov.uk
Website: www.halton.gov.uk


High Peak Borough CouncilHigh Peak Borough Council
Officier: Hilary Senior

Dergelijke: 01457 851651
E-mail: hilarys@highpeak.gov.uk
Website: www.highpeak.gov.uk


Hull City CouncilHull City Council
Officier: Allan Davidson

Dergelijke: 01482 612086
E-mail: allan.davidson@hullcc.gov.uk
Website: www.hullcc.gov.uk


Knowsley CouncilKnowsley MBC
Officier: Joanne Spencer

Dergelijke: 0151 443 2235
E-mail: Joanne.spencer@knowsley.gov.uk
Website: www.knowsley.gov.uk


Leeds City CouncilLeeds City Council
Officier: Roger Brookes

Dergelijke: 0113 237 5261
E-mail: roger.brookes@leeds.gov.uk
Website: www.leeds.gov.uk


Liverpool City CouncilLiverbird Logo - Website
Officier: Mike Cassidy

Dergelijke: 0151 233 5230
E-mail: michael.cassidy@liverpool.gov.uk
Website: www.liverpool.gov.uk


Manchester City CouncilManchester City Council
Officier: Oliver West

Dergelijke: 0161 234 3562
E-mail: o.west@manchester.gov.uk
Website: www.manchester.gov.uk


North East Derbyshire District Council
Officier: Lucinda Chapman

Dergelijke: 01246 217168
E-mail: lucinda.chapman@ne-derbyshire.gov.uk
Website: www.ne-derbyshire.gov.uk


North Yorkshire County CouncilNorth Yorkshire County Council
Officier: Mike Gurney

Dergelijke: 01609 533504
E-mail: mike.gurney@northyorks.gov.uk
Website: www.northyorks.gov.uk


Peak District National Park AuthorityPeak District National Park Authority

Officier: Fiona Draisey
Dergelijke: 01457 866239

E-mail: fiona.draisey@peakdistrict.gov.uk

Officier: Ian Leach (United Utilities)
Dergelijke: 01457 851083
E-mail: ian.leech@uuplc.co.uk
Website: www.peakdistrict.gov.uk


Rotherham MBCRMBC Website
Officier: Richard Pett

Dergelijke: 01709 336003
E-mail: streetpride@rotherham.gov.uk
Website: www.rotherham.gov.uk


Sefton MBCSefton MBC
Officier: Peter Hilsden

Dergelijke: 0151 934 4239
E-mail: peter.hilsden@sefton.gov.uk
Website: www.sefton.gov.uk


Selby District CouncilSelby Raad
Officier: Laura Cobb

Dergelijke: 01757 294014
E-mail: lcobb@selby.gov.uk
Website: www.selby.gov.uk


Sheffield City CouncilSheffield City Council
Officier: Jayne Burbidge

Dergelijke: 0114 205 3303
E-mail: Jayne.Burbidge@sheffield.gov.uk

Website: www.sheffield.gov.uk


Stockport MBCStockport MBC
Officier: Ernest Nama

Dergelijke: 0161 474 4595
E-mail: ernest.nama@stockport.gov.uk
Website: www.stockport.gov.uk


Tameside MBCTameside MBC
Officier: Nicola Marshall

Dergelijke: 0161 330 9613
E-mail:Nicola.marshall@tameside.gov.uk
Website: www.tameside.gov.uk


Trafford CouncilTrafford Raad
Officier: Paul Farrand

Dergelijke: 0161 912 5504
E-mail: paul.farrand@trafford.gov.uk
Website: www.trafford.gov.uk


Wakefield CouncilWakefield MDC
Officier: Virginia Moulton

Dergelijke: 01924 306010
E-mail: VMoulton@wakfield.gov.uk
Website: www.wakefield.gov.uk


Warrington Borough Council
Officier: Tim Baker

Dergelijke: 01925 758195
E-mail: tbaker@Warrington.gov.uk
Website: www.warrington.gov.uk


West Lancashire District CouncilWest Lancashire District Council
Officier: En Massey

Dergelijke: 01695 622794
E-mail: dan.massey@westlancsdc.gov.uk
Website: www.westlancsdc.gov.uk


York City CouncilYork City Council
Officier: Andy Vose

Dergelijke: 01904 551608
E-mail: andy.vose@york.gov.uk
Website: www.york.gov.uk

Google Maps

Bekijk hier de toegankelijkheid in kaart brengen van de TPT.(Met behulp van Google Maps)

Plaatsen op het spoor

Ontdek enkele van de honderden bezienswaardigheden langs de route.

Handige links voor informatie

Controleer nuttige links met betrekking tot toegankelijkheid

Deel dit